LEASING BUSA

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing busa

  Z leasingu busa mogą skorzystać przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni. Posiadając własną firmę, takie rozwiązanie zapewni Ci wiele korzyści podatkowych. Do finansowania leasingowego nie potrzebujesz wysokiego wkładu własnego. Leasing busa jest łatwą operacją, niewymagającą złożonych formalności, dzięki czemu czas oczekiwania na wybrany pojazd jest zdecydowanie krótki.

  Jesteś zainteresowany leasingiem busa? Skontaktuj się z nami, aby wybrać ofertę najbardziej wpisującą się w Twoje potrzeby.

  Korzyści związane z leasingiem busa

  Z takiej formy finansowania płyną przede wszystkim korzyści podatkowe dla przedsiębiorców. Istnieje możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, wpłaty wstępnej oraz wykupu. Dzięki temu jest to zdecydowanie bardziej atrakcyjna forma finansowania niż kredyt. Leasing busa stanowi niezwykle korzystne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Takie pojazdy mogą być wykorzystywane w różnorodnych branżach, np. w firmach kurierskich, sklepach czy hurtowniach.

  Potrzebujesz busa dla swojego przedsiębiorstwa? Zdecyduj się na leasing, a my wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie.

  Dlaczego leasing busa to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie?

  Leasing to korzystne rozwiązanie dla wielu firm funkcjonujących na rynku. Umowa leasingowa  busa jest propozycją skierowaną do podmiotów gospodarczych, które rozpatrują pojazd firmowy jako środek trwały. Jest to korzystny sposób finansowania, gdyż pozwala na zainwestowanie pieniędzy i wybranie pojazdu najlepiej spełniającego potrzeby Twojej działalności. Dzięki leasingowi busa zaoszczędzisz środki, które będziesz mógł przeznaczyć na rozwój Twojej firmy.

  Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy rozwiązanie zgodne z Twoimi oczekiwaniami.