LEASING JACHTU 

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing jachtu

  Dla wszystkich wielbicieli żeglarstwa oferujemy możliwość finansowania jachtów. Leasing jachtu to właściwe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który pragnie rozpocząć inwestowanie środków trwałych w dobra luksusowe. Pozwala na wliczenie opłat leasingowych w koszty prowadzonej działalności. Dzięki takiej formie finansowania zdobędziesz wymarzoną jednostkę pływającą bez konieczności wpłacania jej pełnej wartości. Nie musisz martwić się o to, że leasing jachtu obciąży Twój budżet. To elastyczna forma, a miesięczne opłaty leasingowe i okres finansowania zostaną dostosowane do Twoich możliwości.

  Skontaktuj się z naszym doradcą, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomoże dobrać najodpowiedniejszą formę leasingu dla Ciebie.

  Co zyskasz dzięki leasingowi jachtu?

  • Dostęp do różnorodnych ofert, przygotowanych z wiodącymi na rynku markami,
  • Warunki umowy leasingowej zostaną dopasowane do Twoich potrzeb,
  • Dogodna dla Ciebie procedura składania wniosku o leasing,
  • Opieka i pomoc doświadczonego doradcy,
  • Szybka decyzja leasingowa.
  Chcesz zakupić jacht, lecz jest to dla Ciebie zbyt duże obciążenie finansowe? Zdecyduj się na leasing jachtu i ciesz się dogodną formą finansowania.

  Leasing jachtu jako najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

  Jesteś miłośnikiem żeglarstwa, prowadzisz własną działalność i chcesz zainwestować w zakup jachtu? Leasing stanowi dogodną formę finansowania dla Ciebie. Połącz hobby z lokatą kapitału i rozwijaj swój biznes. Niski wkład własny, bieżące wydatki związane z utrzymaniem jachtu wpisane w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, odliczenie podatku VAT od kosztów jednostki – to kilka kluczowych zalet płynących z zawarcia umowy leasingowej. Aktywność zawodowa nie jest w stanie przeszkodzić Ci na drodze ku pozyskiwaniu korzyści z leasingu jachtu. Nawet jeśli jednostka pływająca będzie czynnie wykorzystywana przez kilka tygodni w roku, w pozostałym okresie leasingowany jacht generuje dochody z tzw. charter managementu. Dzięki takiej możliwości jednostka zostanie przekazana odpowiedniemu operatorowi, który pozyska klientów krótkoterminowych czarterów.

  Skontaktuj się z nami i sprawdź możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy.