LEASING KOMPUTERÓW STACJONARNYCH

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing komputerów stacjonarnych

  Jesteś programistą, informatykiem, projektantem lub grafikiem i szukasz komputera, który spełniałby wymagania systemowe niezbędne w Twojej pracy? Nie zastanawiaj się nad ceną zestawu, skorzystaj z komputerów finansowanych leasingiem! Dzięki naszej propozycji Twój komputer będzie szybki i sprawny, a żadne ograniczenia sprzętowe nie będą stanowiły dla Ciebie problemu.

  Komputer w leasingu może również służyć po pracy jako świetne rozwiązanie dla kinomaniaków lub zapalonych fanów gier komputerowych. Taki komputer będzie dla nich wspaniałym prezentem, w którym odnajdą swoje szczęście i na pewno umili niejeden wieczór, po ciężkiej pracy. Komputer w leasingu będzie więc świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących tego typu rozrywkę.

  Stawiamy na leasing komputerów na miarę Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i sfinansuj swój komputer w leasingu!

  Finavia oferuje finansowanie komputerów do celów biznesowych

  Obecna sytuacja wymusiła na wielu firmach pracę zdalną, do której niezbędnym urządzeniem okazał się komputer. Wychodzimy temu naprzeciw i umożliwiamy leasing komputerów spełniających wymagania do pracy zdalnej, prowadzenia e-learningów lub szkoleń i konferencji on-line. Finansując u nas urządzenia możesz wykorzystać je do wypełniania swoich obowiązków służbowych, lecz nie tylko. Umil sobie swoją pracę i nie pozwól na to, by stary komputer uprzykrzał Twoje życie. Weź leasing na nowy komputer i niech nic więcej nie spowalnia Twojej pracy!

  Oferujemy finansowanie leasingiem lub pożyczką leasingową komputerów wielu cenionych marek na całym świecie. Finansujemy gotowe zestawy komputerowe dostępne w większości sklepów komputerowych oraz składane na zamówienie z podzespołów o pożądanych parametrach, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Odpowiednio dobrane finansowanie pozwoli na zakup komputera, o którym marzysz. Taki komputer nie tylko pomoże Ci w pracy ale również podniesie Twój prestiż.

  Jeśli jesteś zainteresowany finansowaniem komputera w leasingu, skontaktuj się z nami!

  Do kogo kierujemy ofertę finansowania komputerów leasingiem?

  • do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność
  • do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw 
  • do spółek cywilnych, jawnych i z o.o.
  • do fundacji i stowarzyszeń
  • do firm dla pracowników i zespołów sprzedaży 
  • do osób samozatrudnionych
  • do freelancerów prowadzących działalność 
  • do informatyków i programistów
  • do grafików
  • do projektantów i architektów
  • do fotografów 
  • do organizatorów zdalnych konferencji
  • do firm szkoleniowych i szkół językowych
  • do pracujących zdalnie
  • do pracujących stacjonarnie

  Leasing komputerów to oferta skierowana również do wszystkich użytkowników Internetu. Umożliwiamy wybór odpowiedniego finansowania na Twój komputer. Dbamy o Twoje zadowolenie z komputera. Oferujemy leasing na Twoją kieszeń!

  Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem komputerów, przygotujemy dla Ciebie finansowanie komputera stacjonarnego dedykowanego do Twoich potrzeb oraz Twojego obecnego trybu pracy. Leasing na komputer, który chcemy Ci zaproponować, pomoże w zakupie doskonałego urządzenia do Twojego biura, gabinetu, pracowni lub na wyposażenie pracowników.

  Każda oferta leasingu komputera jest dostosowywana indywidualnie pod klienta.

  Skontaktuj się ze mną!

  Możesz również zamówić leasing komputerów online.