LEASING KOPARKI

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing koparki

  Leasingi koparek cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością dzięki elastycznym ratom oraz możliwością wykupienia danego przedmiotu zaraz po zakończeniu umowy. Leasing dostępny jest dla koparek nowych i używanych. W obydwóch opcjach procedura leasingu jest praktycznie identyczna. Istnieje też możliwość zastosowania leasingu zwrotnego. Płacąc stałą miesięczną ratę, zamiast jednorazowo pełnej kwoty zakupu nie ryzykujesz utraty płynności i blokady środków potrzebnych na inne cele.

  Potrzebujesz maszyny lub urządzenia do prowadzenia swojego biznesu? Skorzystaj z wygodnego leasingu maszyn budowlanych. Skontaktuj się z nami!

  Weź leasing teraz

  Jakie dokumenty są potrzebne do leasingu koparki?

  • Wypełniony wniosek leasingowy
  • Faktura pro forma + specyfikacja techniczna
  • Dokumenty finansowe firmy za rok zamknięty i bieżący lub wyniki na oświadczenie
  • W zależności od leasingodawcy mogą być potrzebne dokumenty pochodzeniowe koparki: FV zakupu z potwierdzeniem zapłaty

  Dlaczego leasing koparki jest najbardziej opłacalnym wyborem?

  Nowy sprzęt dla firm, zwłaszcza małych lub nowo powstałych to duże obciążenie finansowe, które może być zagrożeniem dla budżetu. Kupno koparki jest dużym wydatkiem. Najlepszą alternatywę stanowi leasing, dzięki któremu raty spłacasz w określonym czasie, finansując je z bieżących dochodów, masz również możliwość ubezpieczenia danej maszyny oraz włączenia go w ratę leasingową. Procedura zawierania umowy jest szybka i wymaga tylko minimalnej ilości dokumentów finansowych.  Zakup koparki w leasingu możesz ująć w kosztach uzyskania przychodów.

  Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem maszyn budowlanych, przygotujemy finansowanie dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy. 

  Weź leasing teraz