LEASING MASZYN CZYSZCZĄCYCH

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing maszyn czyszczących

  Utrzymanie czystości dotyczy każdej firmy i opiera się przede wszystkim na maszynach.  Leasing maszyn czyszczących cieszy się w ostatnich latach ogromną popularnością dzięki elastycznym ratom oraz możliwością wykupienia danego przedmiotu zaraz po zakończeniu umowy. Leasing dostępny jest dla maszyn czyszczących zarówno nowych, jak i używanych. Płacąc stałą miesięczną ratę, zamiast jednorazowo pełnej kwoty zakupu nie ryzykujesz utraty płynności i blokady środków potrzebnych na inne cele.

  Potrzebujesz maszyny lub urządzenia do prowadzenia swojego biznesu? Skorzystaj z wygodnego leasingu maszyn czyszczących. Skontaktuj się z nami!

  Weź leasing teraz

  Finavia oferuje leasing maszyn czyszczących takich jak:

  • Maszyny szorująco-zbierające
  • Maszyny jednotarczowe i zamiatarki
  • Odkurzacze, myjki i parownice
  • Urządzenia wysokociśnieniowe
  • Maszyny do czyszczenia schodów ruchomych
  • Myjnie parowe

  Dlaczego warto wybrać leasing maszyn czyszczących?

  Nowy sprzęt dla firm, zwłaszcza małych lub nowo powstałych to duże obciążenie finansowe, które może być zagrożeniem dla budżetu. Kupno maszyn czyszczących jest dużym wydatkiem. Najlepszą alternatywę stanowi tutaj leasing, dzięki któremu raty spłacasz w określonym czasie, finansując je z bieżących dochodów, masz również możliwość ubezpieczenia danej maszyny oraz włączenia go w ratę leasingową. Procedura zawierania umowy jest szybka i wymaga tylko minimalnej ilości dokumentów finansowych.  Zakup maszyny czyszczącej możesz ująć w kosztach uzyskania przychodów.

  Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem maszyn czyszczących, przygotujemy finansowanie dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy.

  Skontaktuj się z Nami! 

  Możesz również zamówić leasing maszyn czyszczących online.

  Weź leasing teraz