LEASING PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing przyczepy kempingowej

  Leasing przyczepy kempingowej to zdecydowanie najłatwiejsza forma finansowania zakupionego przez Ciebie pojazdu. Finavia wspiera i prowadzi przez cały proces przygotowania oraz przyznania  leasingu, dlatego procedura udzielenia finansowania nie będzie dla Ciebie skomplikowana.

  Skontaktuj się z nami i skorzystaj z najodpowiedniejszego dla siebie rozwiązania. Nasi specjaliści udzielą Ci pomocy i zadbają o Twój komfort podczas trwania umowy leasingowej.

  Dlaczego warto skorzystać z leasingu przyczepy kempingowej?

  Leasing przyczepy kempingowej umożliwia zakup nowego lub używanego kampera przy niskim wkładzie własnym. Spłatę sprzętu można rozłożyć na kilka lat. Jeśli zdecydujesz się na zakup z myślą o wynajmie zarobkowym, istnieje możliwość otrzymania leasingu z harmonogramem sezonowym. Polega to na tym, że w sezonie płacisz wyższe raty, a po jego zakończeniu niższe. Po zakończeniu trwania umowy leasingowej możesz wykupić kampera i otrzymać go na własność.

  Zalety skorzystania z leasingu przyczepy kempingowej

  • Zyskujesz możliwość wpisania kampera w koszty Twojej firmy,
  • Z rat leasingowych odliczysz VAT, natomiast kwotę netto zaliczysz do kosztów działalności,
  • Leasing przyczepy kempingowej nie obniży Twojej zdolności kredytowej, więc jeśli planujesz inwestycje i skorzystanie z kredytu bankowego, leasing nie pokrzyżuje Twoich planów,
  • Otrzymasz możliwość regulowania rat leasingowych w zależności od sezonu (dogodne zwłaszcza dla firm działających sezonowo),
  • Zdecydowanie korzystniejsze i łatwiejsze procedury przyznania finansowania.
  Nie zwlekaj i zwróć się po pomoc do naszego zespołu, który opracuje rozwiązanie dla Ciebie najlepiej wpisujące się w Twoje oczekiwania.