LEASING ROWERÓW

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing rowerów 

  Jeśli zastanawiałeś się, czy istnieje możliwość sfinansowania roweru leasingiem, odpowiedź jest prosta- tak! Rower może służyć jak świetny środek komunikacji, uprzyjemni drogę do pracy dla wszystkich miłośników uprawiania sportów, a także zaoszczędzi czas oczekiwania w korkach. Dzięki rowerowi z łatwością dotrzesz na spotkanie z klientem, a nawet w przypadku wielkopowierzchniowych firm – przemieścisz się na obszarze zakładu. Ten środek transportu nie musi Ci służyć jedynie do celów zawodowych. W naszej ofercie posiadamy sprzęt, który z powodzeniem wykorzystasz po godzinach pracy. Zadbaj o swoje zdrowie oraz formę i przesiądź się na rower. Wzięcie roweru w leasing jest możliwe i generuje same korzyści.

  Zadzwoń lub napisz do nas i skorzystaj z leasingu rowerów w najlepszej dla Ciebie konfiguracji.

  Atrakcyjna forma leasingu rowerów dla firm

  To przede wszystkim doskonała inwestycja, a zarazem oszczędność dla Twojej działalności. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i dogodne transakcje bez potrzeby wychodzenia z domu. Oferujemy błyskawiczny proces realizacji online. Decyzję leasingową otrzymasz w krótkim czasie, a umowę podpiszesz w dogodnych dla siebie warunkach. Skorzystaj z leasingu rowerów dla swojej firmy i ciesz się otwierającymi się przed Tobą możliwościami.

  Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym zespołem. Oferujemy wiele rozwiązań specjalnie dla Ciebie.

  Skorzystaj z leasingu rowerów i bądź eko

  Przesiądź się na rower i bądź bardziej proekologiczny. Zadbaj o otaczające Cię środowisko i tym samym przyciągnij do siebie więcej klientów. Może to być dla Ciebie świetna akcja marketingowa  i pozyskanie grona nowych eko odbiorców. Leasing roweru to korzyści nie tylko dla Ciebie, ale także dla całej planety. Mały krok może wiele i staje się przyczyną zmian na lepsze. Ograniczaj emisję spalin i zastąp auto rowerem.

  Zadzwoń do nas już dziś i wybierz rower dla siebie!