LEASING SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing samochodów ciężarowych

  Myślisz o rozwinięciu swojego biznesu, zastanawiasz się nad zakupem samochodu ciężarowego? Pomożemy Ci zorganizować finansowanie transportu ciężkiego tak, by był to jak najmniej skomplikowany dla Ciebie proces. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i otrzymasz możliwość wynegocjowania odpowiednich warunków.

  Poznaj najpopularniejsze odmiany leasingu:

  • Leasing operacyjny samochodu ciężarowego skupia się na spłacaniu kwoty, która stanowi utratę wartości samochodu ciężarowego podczas jego użytkowania.
  • Odmiana finansowa leasingu jest podobna do klasycznego kredytu gotówkowego. Jej celem jest dojście do zdobycia pojazdu na własność. Raty leasingu finansowego są wyższe, ponieważ muszą pokryć wartość samochodu ciężarowego.
  Poszukujesz najlepszego rozwiązania dla swojej firmy? Zgłoś się do nas a pomożemy rozwinąć Twój biznes i wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie.

  W Finavii przedmiotem leasingu samochodów ciężarowych mogą być:

  • samochody ciężarowe powyżej 3,5 t,
  • ciągniki siodłowe,
  • przyczepy, naczepy,
  • nowe jak i używane samochody wolnobieżne.
  Leasing samochodów ciężarowych, naczep, ciągników siodłowych – dostępny już od pierwszego dnia działalności. Bez zbędnej formalności, zdobądź kompleksową pomoc i uzyskaj finansowanie dzięki naszemu wsparciu.

   Dlaczego warto skorzystać z leasingu samochodów ciężarowych?

  Z naszą pomocą jesteś w stanie załatwić online wszystkie niezbędne kroki. Zaoszczędzisz czas, wypełnisz wszelkie formalności i rozwiniesz swoją działalność. Bez względu na to, czy poszukujesz auta do transportu towarów, śmieciarki, ciężarowej chłodni – dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.

  Eliminujemy sytuacje odmowne za leasing, z nami uda Ci się odnaleźć właściwe wyjście. Sprawdź naszą ofertę i wybierz leasing samochodu ciężarowego dla Ciebie.
  Skontaktuj się z Nami!