LEASING SPRZĘTU FITNESS

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing sprzętu fitness

  Odpowiednie wyposażenie siłowni w sprzęt fitness to kwoty rzędu kilkudziesięciu bądź kilkuset tysięcy złotych. Wzięcie w leasing przyrządów, atlasów, sztang, obciążeń, kettli, bieżni, rowerków to jedna z najkorzystniejszych opcji finansowania. Elastyczne raty oraz możliwość wykupienia danego przedmiotu zaraz po zakończeniu umowy to jej największe atuty. Masz do wyboru wzięcie w leasing sprzętu fitness nowego oraz używanego. Płacąc stałą miesięczną ratę, zamiast jednorazowo pełnej kwoty zakupu, nie ryzykujesz utraty płynności i blokady środków potrzebnych na inne cele.

  Potrzebujesz sprzętu fitness do prowadzenia swojego biznesu? Skontaktuj się z nami i zdobądź najlepszy dla Ciebie leasing.

  Weź leasing teraz

  Jaki leasing możemy Ci zaproponować?

  • Online na zakup wyposażenia siłowni, np. przyrządów, atlasów, sztang, obciążenia, kettli, bieżni, rowerków i in. o łącznej wartości do 100 000 zł netto dla jednej firmy.
  • Czas spłaty do 60 miesięcy.
  • Wkład własny od 10% do 40%.
  • Bez wypełniania papierowych wniosków.
  • Już od 1 dnia działalności, wyłącznie dla firm.

  Leasing sprzętu fitness to najbardziej opłacalny wybór dla Twojej firmy!

  Nowy sprzęt to dla małych lub nowo powstałych firm duże obciążenie finansowe, które może być zagrożeniem dla płynności finansowej. Zakup sprzętu fitness jest dużym wydatkiem, dlatego aby go uniknąć, wybierz leasing, dzięki któremu raty spłacasz w określonym czasie. Procedura zawierania umowy jest bardzo łatwa i wymaga tylko minimalnej ilości dokumentów finansowych.  W ten sposób zakupiony sprzęt fitness możesz ująć w kosztach uzyskania przychodów.

  Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem sprzętu fitness, wybierzemy finansowanie dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy.  Skontaktuj się z nami!

  Możesz również zamówić leasing drukarek online.

  Weź leasing teraz