LEASING SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO 

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing sprzętu gastronomicznego 

  Kompletne wyposażenie restauracji w sprzęt gastronomiczny, urządzenia chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej to kwoty z rzędu kilkudziesięciu bądź kilkuset tysięcy złotych. Leasing jest jedną z najkorzystniejszych opcji finansowania, posiada elastyczne raty oraz możliwość wykupienia danego przedmiotu zaraz po zakończeniu umowy. Oferujemy wzięcie w leasing sprzętu gastronomicznego nowego lub używanego. Płacąc stałą miesięczną ratę, zamiast jednorazowo pełnej kwoty zakupu, nie ryzykujesz utraty płynności i blokady środków potrzebnych na inne cele.

  Posiadasz restaurację, kawiarnię lub hotel i potrzebujesz sprzętu gastronomicznego, aby móc prowadzić swój biznes? Napisz lub zadzwoń do Nas i zdobądź najlepszy dla Ciebie leasing.

  Weź leasing teraz

   Jakie warunki leasingowe możemy Ci zaproponować?

  • Opłata wstępna już od 0% – uzależniona od leasingodawcy i leasingowanego przedmiotu
  • Procedura uproszczona – często bez dokumentów finansowych i zaświadczeń z ZUS I US do 10 000 zł lub tylko na oświadczenie
  • Decyzja leasingowa już w ciągu 1 godziny
  • Działalność gospodarcza – już od 1 dnia funkcjonowania działalności
  • Czas trwania umowy do 60 miesięcy

  Leasing to wygodna metoda finansowania sprzętu gastronomicznego. Atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo tylko u Nas. 

  Profesjonalny sprzęt to dla małych lub nowo powstałych firm duży wydatek finansowy, które może być zagrożeniem dla płynności finansowej. Skorzystaj z leasingu, dzięki któremu raty spłacasz w określonym czasie, finansując je z bieżących dochodów, masz również możliwość ubezpieczenia danej maszyny oraz włączenia go w ratę leasingową. Procedura zawierania umowy nie jest skomplikowana i wymaga tylko minimalnej ilości dokumentów finansowych. Zakupiony w ten sposób sprzęt gastronomiczny możesz ująć w kosztach uzyskania przychodów.

  Potrzebujesz wziąć w leasing sprzęt gastronomiczny? Wybierzemy finansowanie, które będzie dopasowane do możliwości i potrzeb Twojej firmy.
  Możesz również zamówić leasing drukarek online.

  Weź leasing teraz