LEASING SPRZĘTU MEDYCZNEGO

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing sprzętu medycznego

  Odpowiednie wyposażenie w sprzęty gabinetów medycznych, aptek, przychodni i gabinetów kosmetycznych to kwoty rzędu kilkudziesięciu bądź kilkuset tysięcy złotych. Leasing sprzętu diagnostycznego, laboratoryjnego, optycznego, jest jedną z najkorzystniejszych opcji finansowania. Umożliwia płatność w elastycznych ratach oraz wykupienie danego przedmiotu zaraz po zakończeniu umowy.  Leasing dostępny jest zarówno dla nowego, jak i używanego sprzętu medycznego. Płacąc stałą miesięczną ratę, zamiast jednorazowo pełnej kwoty zakupu, nie ryzykujesz utraty płynności i blokady środków potrzebnych na inne cele.

  Potrzebujesz sprzętu medycznego do prowadzenia swojego biznesu? Skontaktuj się z nami i zdobądź najlepszy dla Ciebie leasing.

  Weź leasing teraz

  Jakie warunki leasingowe możemy Ci zaproponować?

  • Rodzaj przedmiotu leasingu: Nowe, używane.
  • Rodzaj finansowania: Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
  • Okres finansowania: Do 84 miesięcy
  • Wpłata własna: Od 0-45%
  • Waluta: PLN, EUR
  • Wartość przedmiotu leasingu: Minimum 1 tys. PLN netto

  Leasing sprzętu medycznego – to doskonały wybór dla Twojej firmy!

  Nowy sprzęt to dla małych lub nowo powstałych firm duże obciążenie finansowe, które może być zagrożeniem dla płynności finansowej. Zakup sprzętu medycznego jest dużym wydatkiem, aby go uniknąć, wybierz leasing, dzięki któremu raty spłacasz w określonym czasie. Jeśli finansujesz je z bieżących dochodów, masz również możliwość ubezpieczenia danej maszyny oraz włączenia jej w ratę leasingową. Procedura zawierania umowy jest bardzo łatwa i wymaga tylko minimalnej ilości dokumentów finansowych.  Zakup sprzętu medycznego w ten sposób możesz ująć w kosztach uzyskania przychodów.

  Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem sprzętu medycznego, wybierzemy finansowanie dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy.  Skontaktuj się z nami!
  Możesz również zamówić leasing sprzętu medycznego online.

  Weź leasing teraz