Leasing taxi

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing taxi

  Jeśli rozwijasz swoją firmę i zastanawiasz się nad zakupem samochodów wysokiej jakości, sprawnych, zadbanych i wygodnych – leasing taxi jest najlepszą opcją dla Ciebie. Oprócz doświadczonego kierowcy, znającego topografię miasta, by skutecznie prowadzić swój biznes potrzebujesz także właściwego auta. Leasing samochodu przeznaczonego na działalność taksówkarską jest możliwy i posiadamy go w swojej ofercie.

  Poznaj więcej szczegółów i zapoznaj się z dostępnymi wariantami leasingu taxi dla Ciebie. Zadzwoń do nas!

  Leasing taxi dla nowych firm

  Często nowi przedsiębiorcy, którzy rozważają zakup aut w formie leasingu taxi, decydują się na samochody używane, ponieważ dzięki temu stać ich na większą liczbę pojazdów na start. Dotyczy to przede wszystkim firm, które chcą współpracować jako partnerzy flotowi korporacji taksówkarskich lub zyskujących na popularności innych firm świadczących usługi przewozu osób. Właściciel działalności gospodarczej musi mieć na względzie, że decydując się na taki biznes i stając się partnerem flotowym, oprócz wymagań leasingodawcy zobowiązany jest wpisać się w wymogi przyszłego wspólnika.

   Zalety leasingu taxi

  Przede wszystkim dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie zaoszczędzić niezbędne środki na rozwój swojej działalności. Najpewniejszą opcją jest zakup nowego samochodu, jednak przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z aut używanych, nie są na straconej pozycji i mają wiele dogodnych możliwości do wyboru. Firmy korzystające z leasingu taxi mogą liczyć na pomoc naszych doradców na każdym etapie trwania umowy leasingowej. Specjaliści zaproponują odpowiednie pakiety ubezpieczeniowe – podmiotowe oraz komunikacyjne, dzięki czemu leasingobiorca zapewni ochronę dla swoich pojazdów w przypadku kradzieży, wypadku lub szkody całkowitej.

  Poznaj więcej szczegółów naszej oferty i skontaktuj się z nami.