LEASING WÓZKA WIDŁOWEGO 

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing wózka widłowego

  Wózek widłowy to niezbędne narzędzie pracy stosowane w różnego rodzaju gałęziach przemysłu- od małych sklepów osiedlowych po duże centra dystrybucji i hale produkcyjne.

  Leasing wózków widłowych jest w ostatnich latach najbardziej popularną formą finansowania, dzięki elastycznym ratom oraz możliwością wykupienia danego przedmiotu zaraz po zakończeniu umowy. Leasing dostępny jest dla wózków widłowych nowych, jak również używanych. Płacąc stałą miesięczną ratę, zamiast jednorazowo pełnej kwoty zakupu nie ryzykujesz utraty płynności i blokady środków potrzebnych na inne cele.

  Potrzebujesz maszyny lub urządzenia do prowadzenia swojego biznesu? Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z wygodnego leasingu wózka widłowego.

  Weź leasing teraz

  Jakie warunki leasingowe możemy Ci zaproponować?

  • od pierwszego dnia działalności
  • okres leasingu: do 60 miesięcy
  • opłata wstępna od 0% do 45%
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy
  • decyzja kredytowa do 24 godzin

  Najrozsądniejszy wybór dla Twojej firmy to wzięcie w leasing wózka widłowego!

  Nowy sprzęt dla firm, zwłaszcza małych lub nowo powstałych to duże obciążenie finansowe, które może być zagrożeniem dla budżetu. Kupno wózka widłowego jest dużym wydatkiem. Najlepszą alternatywę stanowi tutaj leasing, dzięki któremu raty spłacasz w określonym czasie, finansując je z bieżących dochodów, Procedura zawierania umowy jest szybka i wymaga tylko minimalnej ilości dokumentów finansowych.  Zakup wózka widłowego możesz ująć w kosztach uzyskania przychodów.

  Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem maszyn produkcyjnych, sporządzimy finansowanie dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy. 

  Możesz również zamówić leasing drukarek online.

  Weź leasing teraz