LEASING URZĄDZEŃ I WYPOSAŻENIA

Obrazek przedstawia Pawła Świątka

Paweł Świątek

Pośrednik finansowy

Masz pytania?

Jeżeli interesuje Cię leasing na dowolny sprzęt lub potrzebujesz porady w tym zakresie skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń na numer

lub zostaw swój – oddzwonię.

  Sprawdź naszą ofertę leasingu urządzeń i wyposażenia.

  Skuteczność

  Profesjonalizm

  Doświadczenie

  Terminowość

  Leasing urządzeń i wyposażenia

  Oferta leasingu urządzeń i wyposażenia cieszy się niesłabnącą popularnością wśród średnich i małych przedsiębiorstw, chcących wyposażyć swoją firmę w najpotrzebniejsze urządzenia. W przypadku korporacji lub firm konsultingowych, nieodłączną częścią stają się komputery, laptopy, drukarki lub telefony, z których korzystają pracownicy.

  W biurach powszechnym urządzeniem stała się również klimatyzacja oraz ekspresy do kawy, które również można wziąć w leasing. Takie rozwiązanie – leasing urządzeń i wyposażenia – pomoże firmie zachować płynność finansową przy jednoczesnej braku potrzeby przeznaczenia jednokrotnie dużej sumy na niezbędne wyposażenie pomieszczeń biurowych.

  

  Finavia oferuje leasing na urządzenia i wyposażenie
  jako alternatywę dla kredytu

  Leasing urządzeń i wyposażenia jaki oferujemy, jest zróżnicowany na różne podkategorie. Oferujemy leasing nie tylko sprzętów takich jak telefony, laptopy czy komputery produkowane przez najwieksze koncerny, ale również skanery czy aparaty fotograficzne z dodatkowym wyposażeniem, z których korzystają korporacje oraz firmy dopiero wkraczające na rynek biznesowy.

  Propozycje urządzeń w leasingu nie ograniczają się jedynie do dużych przedsiębiorstw. Szansę na leasing urządzeń i wyposażenia mają również mikro i małe firmy, które szukają korzystnego źródła finansowania dla swojej działalności gospodarczej.

  Aby omówić szczegóły leasingu Twoich nowych urządzeń i wyposażenia, skontaktuj się ze mną.

  Możesz również zamówić leasing urządzeń i wyposażenia online.